Postępowanie AEZ/S-153/2014

27-08-2014

Kategoria: Dostawy

Przetarg nieograniczony

Nr sprawy: AEZ/S-153/2014

Przedmiot zamówienia: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących dla jednostek organizacyjnych WUM w podziale na pakiety:Pakiet 1: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących marki Canon na potrzeby Oficyny Wydawniczej WUM.Pakiet 2: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących marki HP.Pakiet 3: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących różnych producentów.

Termin składania ofert: do dnia 08 września 2014 do godziny 11:30 UPŁYNĄŁ TERMIN !

Załączniki ( 13 )

Wynik postępowania ( 2 )

  • 30-09-2014

    pobierz Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania pn. Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących dla jednostek organizacyjnych WUM w podziale na pakiety:Pakiet 2: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących marki HP.Pakiet 3: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących różnych producentów.
  • 25-09-2014

    pobierz Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn. Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących dla jednostek organizacyjnych WUM w podziale na pakiety: Pakiet 1:Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących i kopiujących marki Canon na potrzeby Oficyny Wydawniczej WUM.