Postępowanie AEZ/S-156/2015

16-11-2015

Kategoria: Dostawy

Przetarg nieograniczony

Nr sprawy: AEZ/S-156/2015

Przedmiot zamówienia: Dostawa, montaż i ustawienie mebli biurowych i laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego do jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na pakiety: Pakiet 1 meble biurowe dla jednostek organizacyjnych WUM Pakiet 2 krzesła i fotele dla jednostek organizacyjnych WUM Pakiet 3 meble do pomieszczeń sterylizacji w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej WUM Pakiet 4 meble do Zakładu Immunologii WUM Pakiet 5 meble do Katedra Farmacji Stosowanej i Bioinżynierii WUM Pakiet 6 szafka laboratoryjna

Termin składania ofert: do dnia 26 listopada 2015 do godziny 09:00 UPŁYNĄŁ TERMIN !

Załączniki ( 23 )

Wynik postępowania ( 4 )

 • 22-12-2015

  pobierz Informacja o wyniku postępowania na dostawę, montaż i ustawienie mebli biurowych i laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego do jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na pakiety.Pakiet 2 krzesła i fotele dla jednostek organizacyjnych WUM.
 • 22-12-2015

  pobierz Informacja o wyniku postepowania na dostawę, montaż i ustawienie mebli biurowych i laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego do jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na pakiety. Pakiet 1 meble biurowe dla jednostek organizacyjnych WUM.
 • 17-12-2015

  pobierz Zawiadomienie o wyniku postępowania na dostawę, montaż i ustawienie mebli biurowych i laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego do jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na pakiety. Pakiet 3 meble do pomieszczeń sterylizacji w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej WUM, Pakiet 4 meble do Zakładu Immunologii WUM, Pakiet 5 meble do Katedra Farmacji Stosowanej i Bioinżynierii WUM.
 • 11-12-2015

  pobierz Informacja o wyniku postępowania na dostawę, montaż i ustawienie mebli biurowych i laboratoryjnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego do jednostek organizacyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w podziale na pakiety. Pakiet 6 szafka laboratoryjna